+38 (096) 18-12-890
+38 (063) 18-12-890

Ваш кошик порожній!
Картриджі для пом'якшення

В інтернет-магазині Organic Ukraine ви можете купити картриджі для помʼякшення води ТМ Organic з безкоштовною доставкою по всій Україні. У нас ви знайдете лише оригінальні змінні картриджі від виробника. Якість перевірена роками та підтверджена лабораторними дослідженнями води.

Які краще купити змінні картриджі для помʼякшення води?

Картриджі-помʼякшувачі ТМ Organic випускаються у двох типорозмірах:

     2,5"х10" для проточних фільтрів;

     4,5"х20" для магістрального фільтра Big Blue 20.

В основі роботи картриджів для помʼякшення води лежить іонообмінна смола (катіонообмінна смола або катіоніт). Це гранульована розсипчаста суміш, яка при контакті з водою притягує до себе іони жорстких солей – кальцію та магнію, а у відповідь віддає іони натрію, безпечні для здоровʼя людини.

Матеріал здатний до регенерації, проте не самостійно, а з додаванням таблетованої солі. Тому фільтри-помʼякшувачі завжди мають спеціальний сольовий резервуар для промивання картриджа.

Змінювати картридж для помʼякшення води необхідно не рідше ніж 1 раз на 6 місяців незалежно від частоти використання та вмісту солей жорсткості.

Як зрозуміти, що час купити картридж-помʼякшувач?

            Якщо ви вже користуєтесь магістральним фільтром для очищення побутової води, то знаєте, що картриджі у ньому можна змінювати в залежності від недоліків води – помʼякшення, видалення заліза, хлору та ін. То як же зрозуміти, що вам терміново потрібно купити картридж для помʼякшення води?

     Накип у чайнику – це не просто неприємно, а і небезпечно для приладу. Так само він руйнує нагрівальні елементи бойлера, пральної та посудомийної машини.

     Вапняний наліт на сантехніці та розводи на скляному посуді;

     Сухість шкіри після душу;

     Швидке вицвітання яскравого одягу;

     Часті проблеми із сантехнікою – забиті труби, клапани, лійки душу та змішувачі.

І всі ці проблеми з легкістю усуне картридж для помʼякшення води ТМ Organic!

Скільки часу займає встановлення змінного картриджа для помʼякшення води Organic Water Technology?

Аби встановити змінний картридж для помʼякшення води Organic Water Technology швидко і правильно, ми рекомендуємо купити його разом з установкою. Наші фахівці виконають монтаж якісно та охайно і ви будете впевнені у справності роботи фільтра. А коли прийде час знову замінити картридж, ми вам про це нагадаємо.

За будь-якими питаннями звертайтесь за телефоном +38 (096) 18-12-890.

Монтаж можливий у м. Суми, проте доставка безкоштовна і працює по всій Україні, включно з такими містами як Київ, Дніпро, Львів, Харків, Одеса, Кривий Ріг, Запоріжжя та ін.


Картридж пом'якшуючий Atlas QA CF BIG BLUE 10" SX TS, (RA5205535)
1136
1650.00грн.
Без ПДВ: 1650.00грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)