+38 (096) 18-12-890
+38 (063) 18-12-890

Ваш кошик порожній!
БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК
Ви можете сплатити рахунок у касі будь-якого банку, при цьому комісія у різних банках становить від 1 до 3% від суми оплати та може бути не меншою за певну фіксовану суму, як правило від 3 до 5 грн. Оскільки наш розрахунковий рахунок відкрито у Приват банку для швидкої оплати рахунку з мінімальною комісією, рекомендуємо скористатися терміналом самообслуговування Приватбанку.
ПІСЛЯПЛАТА (ТІЛЬКИ НОВА ПОШТА)
Перевагою цього виду оплати є економія Вашого часу, оскільки немає потреби відвідувати банк для здійснення передоплати за товар. Ви оплачуєте товар у момент його отримання в офісі транспортної компанії, при цьому ви можете оглянути товар, і в разі чого відмовитися від його покупки. Недоліком цього виду оплати є значно більша комісія, порівняно з оплатою через відділення банку. Вартість післяплати розраховується за формулою 20 грн. + 2% вартості товару. 
ОНЛАЙН ЧЕРЕЗ WAYFORPAY
Після оформлення замовлення, клієнти, які мають банківську картку відкриту для оплати в Інтернеті, можуть скористатися сервісом і абсолютно безпечно оплатити покупку безпосередньо у нас на сайті.

ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ ПРИВАТБАНК \ МОНОБАНК
Ви також можете оформити покупку за допомогою послуги Оплати частинами від МоноБанку та ПриватБанку. Сума замовлення має бути не менше 1000 грн.
ВАЖЛИВО: ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ПОКУПКИ ОПЛАТОЮ ЧАСТИНАМИ УТОЧНІТЬ НАЯВНІСТЬ У ОПЕРАТОРА!!!
ОПЛАТА КУР'ЄРУ
При оформленні замовлення з послугою кур'єрської доставки на адресу товар має бути сплачено 100%. Детальнішу інформацію уточнюйте у менеджера.